Kuzmić bio suvozač, stavljen u indukovanu komu, ali je stabilno

0

BEOGRAD – Dok se ljekari u Urgentnom centru u Beogradu brinu o košarkašu Crvene zvezde i reprezentacije Srbije Ognjenu Kuzmiću, stižu nove informacije vezane za sudar u kome je on teško povrijeđen.

Kuzmić je doživio povrede glave i grudnog koša kada se “poršeov” terenac, u kome je bio košarkaš, sudario sa automobilom marke “bmw”.

Do saobraćajne nesreće je došlo na magistralnom putu Prijedor – Banjaluka.

Kuzmić je u kolima bio sa prijateljem Bogdanom Ilićem.

Nova informacija, koju prenose mediji u Republici Srpkskoj, je da Kuzmić nije bio za volanom u trenutku sudara, već je da je vozilom upravljao Ilić. Košarkaš Zvezde je bio na suvozačkom mjestu.

Ognjen Kuzmić ima teške povrede i gornje i donje vilice, kao i grudnog koša, pa su ga ljekari u Banjaluci stavili u indukovanu komu, a nedugo zatim je helikopterom prebačen u Beograd.

Prema posljednjim informacijama, kod Kuzmića nema krvarenja u mozgu.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo unesite vaše ime